Meni Zapri

Šolsko obmariborsko in področno tekmovanje za starejše deklice in dečke 15.12.2015 in 16.12.2015

V torek 15.12.2015 je bilo v Račah obmariborsko šolsko prvenstvo v rokometu za starejše deklice in dečke. Pri dečkih je bil naslednji vrstni red: 1. OŠ Hoče, 2. OŠ Rače, 3. OŠ Starše in 4. OŠ Duplek. Prva dva sta se uvrstila na področno. Pri dekletih sta bili samo 2 OŠ, in sicer 1. OŠ Rače in 2. OŠ Starše.

V sredo 16.12.2015 je bilo na Škofijski gimnaziji v MB področno prvenstvo. Pri dečkih so bile 1. Rače in 2. Hoče, pri deklicah: 1. OŠ Rače, 2. OŠ Limbuš in 3. OŠ Starše. Prvi dve ekipi sta se uvrstile v četrtfinale državnega šolskega prvenstva. Čestitke dekletom in fantom iz našega kluba za uspeh na šolskih tekmah. Prav tako gre zahvala učiteljem športne vzgoje: Jelki Trantura, Carmen Onišak in Boštjanu Šterbalu.

Dečki OŠ Rače – področni prvaki
Deklice OŠ Rače 1. mesto in deklice OŠ Starše 3. mesto na področnem.