Meni Zapri

MLAJŠI DEČKI A, B in C

SEZONA 2023/2024

MLAJŠI DEČKI A, B in C

LETNIK 2011, 2012, 2013, 2014

Letnik 2011Letnik 2013Letnik 2014
Lilek NinoPušnik LukaZaložnik Tomaž
Peršuh GalPodbojec LukaKrajnc Jakob
Letnik 2012Jurič JanMedved Lucas Filip
Hanželič NejcBezjak LukaJesenik Leo
Žemljič JaniĆopić ErikEkart Jan
Cigrovski OžbiHribar SvitDonaj Miha
Prosenc AnejKidrič Jan
Benkovič BlažDrozg Filip
Ledinek Aleksej
Stupan Val
Jus Filip
Žokalj Žiga
Trener: Lea Klemenčič in Klemen Hameršak
DANKRAJURA
Ponedeljek Rače 16:00-17:30
Sreda Rače 16:00-17:30
Petek Rače 17:30-19:00

NOVICE

MLAJŠI DEČKI C – RAZPORED TURNIRJEV – SEZONA 2023/2024

TURNIRKRAJDATUM IN URADOMAČIGOSTJE
1. turnirŠportna dvorana RačeSobota 11.11.23 ob 12:30 uriRK RAČERK ORMOŽODIGRANO
1. turnirŠportna dvorana RačeSobota 11.11.23 ob 13:00 uriRK MARIBORRK VELIKA NEDELJAODIGRANO
1. turnirŠportna dvorana RačeSobota 11.11.23 ob 13:30 uriRK RAČERK VELIKA NEDELJAODIGRANO
1. turnirŠportna dvorana RačeSobota 11.11.23 ob 14:00 uriRK ORMOŽRK MARIBORODIGRANO
1. turnirŠportna dvorana RačeSobota 11.11.23 ob 14:30 uriRK VELIKA NEDELJARK ORMOŽODIGRANO
1. turnirŠportna dvorana RačeSobota 11.11.23 ob 15:00 uriRK RAČERK MARIBORODIGRANO
2. turnirŠD Slovenj GradecSobota 09.12.23 ob 12:00 uriRK SLOVENJ GRADECRK RAČEODIGRANO
2. turnirŠD Slovenj GradecSobota 09.12.23 ob 12:30 uriRK V. NEDELJARK RAČEODIGRANO
3. turnirŠD HARDEK – OrmožNedelja 07.01.24 ob 14:40 uriRK RADGONARK RAČEODIGRANO
3. turnirŠD HARDEK – OrmožNedelja 07.01.24 ob 15:30 uriRK ORMOŽRK RAČEODIGRANO
4. turnirŠportna dvorana RačeSobota 20.01.24 ob 10:00 uriDRŠ S. SOVIČARK RAČEODIGRANO
4. turnirŠportna dvorana RačeSobota 20.01.24 ob 11:30 uriRD GORIŠNICARK RAČEODIGRANO
5. turnirŠD V. NEDELJASobota 23.03.24 ob 9:00 uriRK ORMOŽRK RAČEODIGRANO
5. turnirŠD V. V. NEDELJASobota 23.03.24 ob 10:45 uriRK VELIKA NEDELJARK RAČEODIGRANO
6. turnirŠD V. NedeljaSobota 11.05.24 ob 9:30 uriRK MARIBORRK RAČEODIGRANO
6. turnirŠD V. NedeljaSobota 11.05.24 ob 9:00 uriRK V. NEDELJARK RAČEODIGRANO
7. turnirŠD G. RadgonaSobota 25.05.24 ob 10:30 uriRK SLOVENJ GRADECRK RAČEODIGRANO
7. turnirŠD G. RadgonaSobota 25.05.24 ob 11:00 uriRK RADGONARK RAČEODIGRANO
8. turnirŠportna dvorana RačeSobota 1.6.24 ob 9:30 uriRK RAČEDRŠ S. SOVIČODIGRANO