Meni Zapri

2. krog MLAJŠE DEKLICE B – letnik 2004 in mlajše petek 6.11.2015 ob 16.20 RK RAČE : DRŠ Alen Mihalj 31 : 16

Naša  dekleta so odigrala 2 tekmo in po porazu v Velenju  v 1. kolu doma prepričljivo premagala deklice iz Slovenj Gradca. Pri naši ekipi so se vsa dekleta vpisala med strelke, razen Mie, ki je bila na golu. Izenačeno je bilo samo pri 1 : 1 in 2 : 2, nakar naše povedejo 4 : 2, polčas 18 : 8. Izključitev ni bilo. Račanke niso imele 7m, gostje 2 in so eno zadele. Ker RZS ni delegirala sodnikov sta po dogovoru obeh ekip tekmo odsodila Andrej Kuhar in Alenka Rižner – Šibila. Čestitke dekletom in trenerki za prvo zmago.

Za RK RAČE so igrale: Robič Nina 1, Koletnik Alja 1, Batagelj Ema 2, Ducman Mia – vratarka, Unuk Tjaša 8, Dobnik Naja 6, Janc Ana 6, Zel Klara 1 in Petrovič Lana 6. Trener: Lea Klemenčič.

Časomerilec : Alen Radilič; zapisnikarka: Patricia Radolič.

Po tekmi skupaj gostje (črni dresi) in domačinke. Fotograf: Alenka Šibila